Profil fotoğrafı

Dijital Dergiçevrimdışı

  • 309

    yazılar

  • 0

    Followers

  • 0

    Puanlar

Hakkımda

Dijital Dergi

Bilgi, Farkındalık ve Eğlence Portalı

Dijital Dergi, herkesin dikkatini çekecek; bilgilendirici, farkındalık oluşturucu ve eğlenceli paylaşımların yapıldığı bir platformdur. Sitemizde; çocuk, sağlık, diyet, evlilik, tarih, kültür, sanat, bilim, tarih, kişisel gelişim, faydalı bilgiler… gibi değişik alanlarda içerikler yayınlanmaktadır.

Dijital Dergi, okuyucu kitlesine de yazılarıyla veya diğer materyalleriyle bilinç oluşturmak ve topluma bazı konularda hassasiyet kazandırmak için inşa edilmiştir. Her kesime ulaşma gayesinden dolayı yayınladığımız içeriklerde, siyasi parti veya güncel siyasi isimlerin geçtiği yazıların yayımlanmaması, milli ve manevi değerleri her şeyin üstünde tutma bizim en önemli ve öncelikli ilkemizdir. Ayrıca, bütün fikirlere de aynı yakınlıkta olduğumuzu ve bu anlayışla fikirlere yaklaşacağımızı da taahhüd ederiz.

Dijital Dergi, Türkiye’de kaliteli ve standartlara uygun olarak; İlkeli, doğru ve faydalı yayıncılığın gelişmesini sağlamayı misyon edinmiş bir sitedir.

Dijital Dergi, Hiçbir maddi kaygı güdülmeksizin 2016 yılında kurulmuştur. Günümüzde Türkiye’nin en çok ziyaret edilen siteleri arasına girmiştir.

Özellikler

Arkeoloji
60%
Tarih
80%
Sağlık
91%
Diyet
88%
Psikoloji
90%

Hizmetler

Bilgilendirici Yazılar

Hayatın her alanında fayda sağlayacak uzman kaleminden çıkmış bilgilendirici yazılar.

Soru - Cevap

Psikoloji ve Pedagoji alanında takipçilerin sorularına uzman cevaplar.

Kullanıcı dengesi 312 / Puan
Azimli

Media

Arkadaşlar

Profil fotoğrafı
Süleyman KURU
@sosyolog
Profil fotoğrafı
@

Gruplar

Pedagoji
Kamu Grubu