Hakkında

Dijital Dergi, herkesin dikkatini çekecek; bilgilendirici, farkındalık oluşturucu ve eğlenceli paylaşımların yapıldığı bir platformdur. Sitemizde; çocuk, sağlık, diyet, evlilik, tarih, kültür, sanat, bilim, tarih, kişisel gelişim, faydalı bilgiler… gibi değişik alanlarda içerikler yayınlanmaktadır. 

Dijital Dergi, okuyucu kitlesine de yazılarıyla veya diğer materyalleriyle bilinç oluşturmak ve topluma bazı konularda hassasiyet kazandırmak için inşa edilmiştir. Her kesime ulaşma gayesinden dolayı yayınladığımız içeriklerde, siyasi parti veya güncel siyasi isimlerin geçtiği yazıların yayımlanmaması, milli ve manevi değerleri her şeyin üstünde tutma bizim en önemli ve öncelikli ilkemizdir. Ayrıca, bütün fikirlere de aynı yakınlıkta olduğumuzu ve bu anlayışla fikirlere yaklaşacağımızı da taahhüd ederiz.

Dijital Dergi, Türkiye’de kaliteli ve standartlara uygun olarak; İlkeli, doğru ve faydalı yayıncılığın gelişmesini sağlamayı misyon edinmiş bir sitedir.

Dijital Dergi, Hiçbir maddi kaygı güdülmeksizin 2016 yılında kurulmuştur.  Günümüzde Türkiye’nin en çok ziyaret edilen siteleri arasına girmiştir.